Správa PPC kampaní

Vytváříme a spravujeme PPC kampaně. Baví nás Google Ads, Facebook Ads i Sklik. Rádi ale řešíme i kampaně na Heuréce nebo Zboží.cz. Ideální mix nástrojů volíme na základě dat získaných z poctivé analytické činnosti.

Chci nezávaznou konzultaci
Správa PPC kampaní

Správa PPC kampaní je mnohem více než vytvoření reklamních inzerátů a nastavení vhodného rozpočtu. Nutností pro úspěšnou kampaň je maximální porozumění vašemu podnikání, znalost cílového publika i konkurence, poctivá analytická práce a důsledná průběžná optimalizace. Jen tak se dají dělat kampaně s návratností 1 373%.

Správa PPC kampaní

Když nám svěříte správu vašich PPC kampaní, můžete od nás očekávat

Strategický přístup

Kampaň vždy začíná důkladnou analýzou trhu, konkurence a cílového publika. Na základě těchto poznatků vypracujeme efektivní strategii, která přinese očekávané výsledky.

Profesionální tvorbu a optimalizace kampaní

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou a optimalizací PPC kampaní. Ať se jedná o Google Ads, Facebook Ads, Sklik nebo zbožové srovnávače.

Sledování a analyzování výkonu

Průběžně monitorujeme výkon PPC kampaní a provádíme důkladnou datovou analýzu. Tímto způsobem identifikujeme úspěšné prvky kampaní a upravujeme strategii pro dosažení lepších výsledků.

Transparentní komunikaci

Zakládáme si na transparentní komunikaci a pravidelném reportování výsledků. U nás máte vždy aktuální přehled o tom, jak vaše investice do reklamy přispívají k růstu vašeho podnikání.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

 

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Praha Brno

Pusťme se společně do správy PPC kampaní!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.