O klientovi

Značka Bioderma patří na českém i světovém trhu mezi hlavní hráče na poli dermokosmetiky. Naše spolupráce v marketingu začala v roce 2017 a od té doby se Bioderma stala jedním z našich klíčových klientů.

Na čem s Biodermou spolupracujeme

SEO

Podařilo se nám výrazně zlepšit pozice českého i slovenského webu, každou produktovou řadu najdete na předních pozicích. Nová klíčová slova přinesla desítky tisíc kvalitních návštěv. Počet uživatelů se zvýšil o 53,04 % na slovenském webu a 66,84 % na českém webu.

Kampaně na sociálních sítích

Plánujeme a řídíme reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu. Uživatele oslovujeme novinkami, soutěžemi i slevovými akcemi. Díky přesnému cílení dosahujeme dvouciferných konverzních poměrů a zároveň rozšiřujeme základnu fanoušků.

Analytika a reporting

Výsledky kampaní důkladně analyzujeme a získaná data využíváme pro zlepšení výkonu budoucích kampaní. Na základě dat z Google Analytics a Smartlooku také průběžně optimalizujeme také webové stránky Biodermy.

Tvorba webu a produktových rádců

Pro Biodermu jsme nakódovali více než 20 microsites a kampaňových webů, například photoderm.cz, pigmentbio.cz nebo sebium.cz. Naprogramovali jsme také produktové rádce SunAdvisor a AcneAdvisor.

Youtube kampaně

Díky Youtube kampaním získává Bioderma milionové dosahy a zároveň může efektivně propagovat akce v lékárnách a e-shopech pomocí přímých odkazů z videa.

Překlady a copywriting

Díky dlouhodobé spolupráci a pravidelným produktovým školením píšeme a překládáme odborné články o pokožce tak, aby zaujaly čtenáře.