Skupina Metrostav

O klientovi

Společnost Metrostav a.s. patří mezi přední české stavební společnosti. Realizuje dopravní, podzemní i občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl, veřejné i soukromé investory. Působí nejen v České republice, ale i v 15 zemích Evropy a v rámci koncernu Skupina Metrostav sdružuje přes 60 společností podnikající ve stavebnictví.

S čím se na nás klient obrátil

Připravit standardizované řešení pro webové prezentace členů koncernu Skupina Metrostav. Důraz byl kladen na snadné rozšíření funkčnosti při zachování jednotné šablony a na rychlost nasazování nových webových prezentací.

Naše řešení

S přihlédnutím k vizuálnímu stylu a požadavkům na funkčnost jsme připravili grafickou šablonu webové prezentace. Jako redakční systém jsme zvolili open-source řešení WordPress, který používáme pro tvorbu většiny webových prezentací.

Galerie

Dosažené výsledky a další postup

Během velmi krátké doby se nám podařilo připravit standardizované řešení pro webové prezentace, které umožňuje snadnou a rychlou tvorbu samostatných webů pro členy koncernu Skupina Metrostav. Na našem řešení je aktuálně provozováno cca 10 webových prezentací a další postupně přibývají.