Zúčastnili jsme se školení PPC v H1.cz

Stejně jako všechny ostatní oblasti internetového marketingu i PPC reklama je velmi komplexní oblast, která nesmí být brána na lehkou váhu a, pokud ji chcete dělat maximálně efektivně, musíte se také neustále vzdělávat a prohlubovat si své znalosti. A co by mohlo být lepší, než čerpat tyto nové znalosti od jedné z největších firem v oboru?
Účastnil jsem se tento a minulý týden školení PPC reklamy ve společnosti H1.cz, která spolupracovala a stále spolupracuje s velkými klienty typu Heureka, Slevomat, Home Credit a mnohými dalšími. Lekce vedl pan Erfányuk zastávající pozici Performance Advertising Consultant, který dříve pracoval přímo pro společnost Seznam.cz a nyní se věnuje správě PPC kampaní právě pro takové klienty, jako jsem psal výše.
Procházeli jsme společně PPC kampaně od úplných základů, abychom si plně připomněli a možná i objevili veškeré možnosti, které tyto velké reklamní platformy nabízejí. Lektor se s námi podělil o klíčové tipy a triky při zakládání a vedení inzerce takovým způsobem, který se osvědčil i v těch nejnáročnějších oborech a při té nejtěžší konkurenci. Triky, jak zefektivnit klientům propagaci a zároveň snižovat jejich náklady na kampaň, určitě využijeme i my.
Neméně zajímavé byly i poznatky o správném provedení remarketingu. Prakticky řečeno, jak klientům získat zákazníky, o které by jinak přišli. Určitě se rád zúčastním další série školení, neboť se takto dozvíte užitečné informace, které jinde nezískáte, a které jsou hlavně ověřené praxí.

Profilový obrázek

nicolas

Specialista přes obsahový marketing. Podílel se na mnoha rozsáhlých komunikačních kampaních.

Přihlaste se k odběru novinek

  Snídaně Future Sales ukázala, jak bude vypadat moderní B2B obchod. Zde jsou 3 poznatky, které jsem si odnesl

  Ve čtvrtek jsem navštívil snídani společnosti Future Sales na téma social selling. Snídaní provázeli zakladatelé […]

  Číst více

  Sonda do online marketingu budoucnosti

    Onoho pošmourného úterního večera dne 14.5. se kino Lucerna až po okraj zaplnilo “markeťáky”. […]

  Číst více