Více než 750 dokončených
webových projektů

Vytváříme webové prezentace a e-shopy, které jsou snadno zapamatovatelné a plní cíle. Nejsme zbytečně ješitní. Využíváme standardizovaná, otevřená řešení a sledujeme aktuální technologické trendy.

Chci nezávaznou konzultaci
Webové prezentace & e-shopy

V dnešní době je profesionálně zpracovaná webová prezentace nezbytností a najít spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci stále složitější. Specializujeme se na tvorbu webů a e-shopů na míru, které odpovídají jedinečným potřebám a cílům našich klientů. K realizaci používáme osvědčené systémy a postupy a díky tomu je naše práce efektivnější a flexibilnější.

 

Náš tým zkušených webových designerů a vývojářů vám pomůže s každým krokem tvorby vašeho nového webu. Ať už potřebujete firemní web, e-shop nebo blog, jsme tu, abychom vám poskytli kompletní řešení.

Webové prezentace & e-shopy

Jak to celé probíhá?

Analýza a vstupní studie

Provedeme podrobnou vstupní analýzu, abychom pochopili vaše požadavky, cílovou skupinu a oblast působnosti. Analyzujeme konkurenci a navrhneme strategii pro vytvoření webové prezentace, která vám přinese jen samé výhody.

UX a grafické zpracování

Na základě vstupní analýzy připravíme aktivní model a vytvoříme jedinečný a esteticky přitažlivý design, který bude odpovídat vaší společnosti, značce nebo produktu.

Kódování a programování

Dle typu projektu zvolíme vhodnou platformu pro realizaci, naprogramujeme specifické funkce, grafiku „převedeme“ do HTML a CSS a projekt dokončíme. Umíme pracovat se systémy WordPress, CS-Cart, Open Cart nebo Shoptet.

Obsah je král

Obsah je král (stále). Pomůžeme vám s tvorbou relevantního a poutavého obsahu, který zaujme vaše zákazníky. Kromě psaní umíme i fotit, natáčet a létat s dronem.

Doména, webhosting, e-mailové adresy

Zajistíme pro váš projekt registraci i správu domén, webhosting, VPS nebo vyhrazený server. Máme vlastní technické zázemí na nejmodernější úrovni s garantovanou dostupností.

Zákaznická péče po spuštění projektu

Úspěšným spuštěním projektu naše spolupráce nekončí. Rádi vám pomůžeme s aktualizací obsahu, rozšiřováním funkčnosti nebo školením pro vás i vaše kolegy.

Webové prezentace & e-shopy

Weby od nás plní obchodní cíle

Naše weby nejen hezky vypadají, ale zároveň pomáhají naším klientům plnit jejich obchodní cíle. Ať už to jsou přímé prodeje v rámci ecommerce, nové poptávky nebo registrace k newsletteru. Zkrátka cokoliv.

 

Za 15 let jsme vytvořili více než 750 webových projektů. Máme dlouholetou zkušenost a mnoho spokojených zákazníků, kteří nám dali důvěru a pustili se společně s námi do realizace nových webových stránek nebo e-shopu. Budeme rádi, pokud se k nim připojíte i vy.

Praha Brno

Pusťme se společně do vašeho nového webu nebo e-shopu!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.