Proč přijít za námi?

 

 

Weby a e-shopy

Vytváříme prezentace a e-shopy, které jsou snadno zapamatovatelné a plní cíle. Nejsme zbytečně ješitní. Využíváme standardizovaná, otevřená řešení a sledujeme aktuální technologické trendy.

PPC kampaně

Google Ads, Facebook Ads, Sklik i RTB reklama pro nás nejsou cizí slova. Spojujeme kvalitní analytiku s kreativním obsahem, takže z kampaně vytěžíme maximum.

Správa sociálních sítí

Bez nich se už nedá fungovat. Pro mnoho společností jsou nedílnou součástí marketingového mixu. Navrhujeme originální, kreativní obsah, který přitahuje nové sledující a umíme ho propojit s dobře nastavenou reklamou.

Analytika a strategie

Společně s vámi najdeme cestu, která vašemu marketingu dodá správný směr a přinese v dlouhodobém horizontu perfektní výsledky.

360° on-line

Zajímá nás, co zajímá vás … Máte skvělý web, ale nefunguje vám e-shop? Máte atraktivní e-shop, ale vaše sociální sítě nikoho moc nezaujaly? Tak proto jsme tady my.

SEO

Google a Seznam mají stále chytřejší algoritmy. My ale víme, jak naše klienty dostat na první pozice ve vyhledávačích. A to vám poskytne výhodu, kterou chcete.

Chatboti a AI

Nebojíme se používat umělou inteligenci a naučíme to i vás. Díky chatbotovi můžete snáz komunikovat s klienty, vyřizovat dotazy na technické podpoře, získávat relevantní poptávky, nabírat zaměstnance a spoustu dalšího.

E-mailing

Kdo říká, že e-mailing je mrtvý, ten ho nezná nebo neumí používat. Pomáháme klientům s tvorbou databáze, nastavením správné strategie, obsahem i vyhodnocením kampaní.

Produkční činnost

Baví nás, jak je produkce různorodá. Potřebujete video o vaší firmě, nebo hezké produktové fotky? Pro naše produkční je práce koníčkem a hravě to zvládnou.

Kontaktujte nás

Zajímá vás, co děláme a co bychom mohli udělat pro vás?

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.