V čem jsme dobří

Weby a e-shopy

Vytváříme prezentace a e-shopy, které plní cíle. Využíváme standardizovaná, otevřená řešení a sledujeme aktuální technologické trendy.

Zjistěte více...

PPC a RTB kampaně

Postaráme se vám o Google Ads, Facebook Ads, Sklik i RTB reklamu. Spojujeme kvalitní analytiku s kreativním obsahem, čímž získáváme z kampaní maximum.

Zjistěte více...

Správa sociálních sítí

Pro mnoho společností jsou sociální sítě nedílnou součástí marketingového mixu. Vytváříme originální kreativní obsah a propojujeme ho s dobře nastavenou reklamou.

Zjistěte více...

SEO

Google a Seznam mají stále chytřejší algoritmy. My však umíme dostat naše klienty na první pozice ve vyhledávačích.

Zjistěte více...

Analytika a strategie

Nad vaším marketingem pracujeme společně s vámi a nacházíme způsoby, které přináší v dlouhodobé perspektivě perfektní výsledky.

Zjistěte více...

Chatboti & AI

Do vašeho marketingu zapojíme umělou inteligenci. Díky chatbotovi můžete snáze vyřizovat dotazy na technické podpoře, získávat relevantní poptávky, nabírat zaměstnance a mnoho dalšího.

Zjistěte více...

E-mailing

Kdo říká, že e-mailing je mrtvý, ten ho neumí dělat. Pomáháme klientům s tvorbou e-mailingové databáze, nastavením správné strategie, tvorbou obsahu i vyhodnocením kampaní.

Zjistěte více...

Produkční činnost

Potřebujete vytvořit video představující vaši firmu, či nafotit hezké produktové fotky? Náš interní produkční tým to hravě zvládne.

Zjistěte více...

Grafické práce

Přestože velká část podnikání se pomalu přesouvá do on-line světa, mít hezké tiskové materiály stále dává smysl. Pomůžeme vám s tvorbou brožur, vizitek, letáků i billboardů.

Zjistěte více...