Analytika a strategie

Společně s vámi najdeme cestu, která vašemu marketingu dodá správný směr a přinese v dlouhodobém horizontu perfektní výsledky. Své podnikání znáte nejlépe. My k tomu přidáme pohled zvenčí.

Chci nezávaznou konzultaci
Analytika a strategie

Dobře zpracovaná data vám totiž mohou ukázat body, na které se zaměřit při dalším růstu vaší firmy nebo produktu. Umíme zvýšit prodeje díky UX analytice i analyzovat stávající marketingové kampaně. Pomůžeme vám lépe porozumět vašim marketingovým aktivitám a dosáhnout lepších výsledků.

Analytika a strategie
Sběr a analýza dat

Sběr a analýza dat jsou klíčové činnosti pro pochopení vývoje současných marketingových aktivit. Sledujeme a vyhodnocujeme relevantní informace o návštěvách, konverzích a pohybu návštěvníků na webových stránkách. Provádíme důkladné analýzy dat, které poskytnou cenné podklady pro úpravy vašich kampaní.

Interpretace dat

Data samotná jsou bezcenná, pokud je neumíte interpretovat a využívat k rozhodování. Pomáháme vizualizovat a interpretovat analytická data prostřednictvím přehledných reportů a přehledů. Sledujeme klíčové ukazatele výkonu (KPI) a identifikujeme trendy.

Identifikace klíčových segmentů

Každý zákazník nebo návštěvník je ve své podstatě jedinečný a jeho chování se v průběhu času mění. Pomáháme identifikovat klíčové segmenty vaší cílové skupiny a pochopit jejich chování a preference. Tímto způsobem můžete lépe přizpůsobit své on-line marketingové kampaně a obsahovou strategii tak, aby byly relevantní a oslovily správné publikum.

Přehledné reporty

Zakládáme si na transparentní komunikaci a pravidelném reportování výsledků. U nás máte vždy aktuální přehled o tom, jak vaše investice do našich služeb přispívají k růstu vašeho podnikání.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

 

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Praha Brno

Dodejme společně vašemu marketingu správný směr!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.