Analytika a strategie

Společně s vámi najdeme cestu, která vašemu marketingu dodá správný směr a přinese v dlouhodobém horizontu perfektní výsledky.

Nový pohled díky datům

Své podnikání znáte nejlépe. My k tomu přidáme pohled zvenčí. Dobře zpracovaná data vám totiž mohou ukázat body, na které se zaměřit při dalším růstu vaší firmy nebo produktu. Umíme zvýšit prodeje díky UX analytice i analyzovat stávající marketingové kampaně.

Strategie vedoucí k růstu

Naše strategie si necucáme z prstu. Propojujeme výstupy z různých zdrojů s naší expertízou, a to vede k výsledku, který mluví sám za sebe. Připravíme detailní analýzu současného stavu, navrhneme opatření a přehledně prezentujeme výsledek.

Školení, které posune váš tým

Chcete posunout svůj interní marketingový tým dál? Domluvte mu školení s lidmi, kteří jsou v dané problematice opravdu dobří. Školení od profesionálů, kteří mají za sebou skvělé výsledky a hluboké znalosti aktuálních trendů.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

 

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Kontaktujte nás

Zajímá vás, co děláme a co bychom mohli udělat pro vás?

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.