Optimalizace pro vyhledávače

Google a Seznam mají stále chytřejší algoritmy. My ale víme, jak naše klienty dostat na první pozice ve vyhledávačích. A to vám poskytne výhodu, kterou chcete.

Ověřené postupy

Používáme ověřené a funkční metody pro SEO. Díky tomu můžeme našim klientům zaručit dlouhodobé výsledky. Nevyužíváme krátkodobé fígle, které mohou znamenat penalizaci. Optimalizujeme weby od roku 2010 a SEO vnímáme zároveň jako PR.

Obsah pro lidi i vyhledávače

Naši copywriteři se umí sžít s klientem a vytváří obsah, který zaujme vyhledávače i reálné návštěvníky webu. SEO obsah na webu připravujeme tak, aby neodrazoval potenciální zákazníky a nesnižoval konverzní poměr

Reporty a osobní přístup

K čemu je report, kterému nerozumíte na první dobrou? U našich reportů nepotřebujete být marketingovým specialistou. Jsou chytré, přehledné, jasné a vždy dostupné on-line. Zakládáme si ale i na osobním přístupu account managera nebo specialisty.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Kontaktujte nás

Zajímá vás, co děláme a co bychom mohli udělat pro vás?

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.