Optimalizace pro vyhledávače

Specializuje na poskytování komplexní optimalizace webových stránek a e-shopů pro vyhledávače (SEO). Baví nás analýza klíčových slov, zlepšování technického stavu vašeho webu a optimalizace obsahu. Získáváme kvalitní zpětné odkazy a rozsah optimalizace vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám klientů.

Chci nezávaznou konzultaci
SEO

Jak to celé probíhá?

Vstupní analýza

Provedeme důkladnou vstupní analýzu projektu a klíčových slov, abychom identifikovali relevantní a vyhledávaná klíčová slova. To nám umožní optimalizovat obsah vašeho webu pro vyšší viditelnost ve výsledcích vyhledávání.

On-page optimalizace

Zlepšíme technický stav vaší webové prezentace, včetně meta popisků, nadpisů, struktury URL, rychlosti načítání stránek a dalších faktorů, které ovlivňují indexování vašeho webu.

Off-page optimalizace

Společně budeme budovat kvalitní zpětné odkazy z důvěryhodných a relevantních zdrojů, což přispěje k posílení autority vaší webové prezentace.

Obsahový marketing

Připravíme efektivní strategii obsahového marketingu, která zahrnuje tvorbu relevantního a kvalitního obsahu, který oslovuje vaše cílové skupiny a pomáhá zvyšovat viditelnost vašeho webu.

Pravidelné analýzy a reporting

Pravidelně analyzuje výsledky a reagujeme na aktuální trendy. Přehledné reportování úspěchů optimalizace  je u nás samozřejmostí.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Praha Brno

Pusťme se společně do optimalizace vašeho webu!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.