Byty u parku Na Vackově

Představení klienta

Společnost Metrostav Development a.s. patří mezi nejvýznamnější české stavební developery. Realizuje převážně rezidenční a komerční projekty s maximálním důrazem na nadčasovou a výjimečnou architekturu. Jednoznačným důkazem je rozšíření stávajícího bytového komplexu Na Vackově o další etapu rezidenčního bydlení.

Pokračování úspěšného developerského projektu

V rámci této etapy, která bude dokončena v roce 2022, připravuje Metostav Development 11 nových domů s 272 byty. Díky malému počtu pater se nové domy elegantně začlení do současné zástavby a utvoří tak unikátní celek moderního rezidenčního bydlení.

 

Práce na developerských projektech je naší srdcovou záležitostí. Byli jsme nadšení, že se můžeme znovu se společností Metrostav Development vrhnout do práce!

Galerie

Webová prezentace

Webová prezentace patří mezi základní stavební kameny prodeje rezidenčního bydlení. Je to místo, kam je směrována drtivá většina on-line i off-line komunikace. Místo, kde si rodiny i jednotlivci vybírají své nové, vysněné bydlení. Návštěvníci se tak na webu musí cítit dobře, rychle a intuitivně najít všechny potřebné informace a mít možnost snadného kontaktování realitního centra. Věříme, že všechny požadavky jsme splnili. Návštěvníci najdou vše důležité, mají možnost přehledného vyhledávání nových bytů pomocí pokročilých filtrů a nechybí ani virtuální model. S výběrem vhodného bydlení pomáhá chatbot a konverze zajišťuje propracovaný systém kontaktních a poptávkových formulářů.

 

V rámci realizace projektu jsme dále zajišťovali sazbu a tisk obchodní dokumentace (karty bytů, katalog standardů), pocitové fotografie lokality, letecké záběry a překlady do anglického a ruského jazyka. Součástí celého projektu je též napojení ceníků na korporátní web a projektový rozcestník.

 

Na projektu jsme úspěšně spolupracovali s grafickým studiem Designuj!.

Bytyuparku.navackove.cz

Navštívit web

SEO, sociální sítě a správa webové prezentace

V rámci marketingových aktivit zajišťujeme pro projekt Byty u parku Na Vackově optimalizaci pro vyhledávače a správu sociálních sítí. Komunikaci vhodně propojujeme s Facebook a Instagram profilem společnosti Metrostav Development, o který se taktéž staráme.

 

Takto důležitá webová prezentace si zaslouží maximální péči. Naší prací jsou tak pravidelné aktualizace obsahu, rozšiřování funkčnosti dle požadavků klienta a technická podpora.