Digitální marketing
bez rizika

Chcete, aby váš e-shop více vydělával? Rozjíždíte startup a hledáte spolehlivého partnera pro marketing? Hodilo by se vám více poptávek? Jsme tu pro vás.

 

Chápeme, že start nebo restart marketingu s novým partnerem je pro vás krok do neznáma. Proto nabízíme měsíc na vyzkoušení našich služeb. Až na konci pilotního období se rozhodnete, zda za naše služby zaplatíte. 

 

Když spojíme vaši znalost značky a naše patnáctileté zkušenosti ze stovek projektů, výsledkem bude kampaň, která vám přinese výsledky. Máme hlavu v oblacích, nohy pevně na zemi a vždy nasloucháme. 

Chci si vás nezávazně vyzkoušet
Digitální marketing bez rizika

Výsledky našich klientů

Návratnost e-shopových kampaní 1 500 %

Každá koruna, kterou e-shop Heaveshop investoval do kampaní v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, se vrátila patnáctinásobně.

Nárůst neplacené návštěvnosti o 66,1 %

Na webové stránky Bioderma si po několik měsících SEO našlo cestu o dvě třetiny návštěvníků více.

O 91 % levnější návštěvy

Psychoterapeutická klinika Adicare.cz platila za jednu návštěvu z reklam 7,2 Kč. Díky SEO jsme  přinesli další desítky tisíc návštěv, které po započítání všech nákladů stály jen 0,7 Kč.

O 134 % více poptávek díky Google kampani

V roce 2021 jsme optimalizací Google kampaně pro značku Pirmagas více než zdvojnásobili počet poptávek. Cena za získání poptávky se navíc snížila na polovinu.

Digitální marketing bez rizika

Proč právě my?

Jedna agentura je víc než pět freelancerů

Náš tým je plný specialistů, kteří vytvářejí skutečný all inclusive marketing. Od marketingové strategie přes samotnou realizaci kampaní až po testování jednotlivých kanálů. Kampaň řídí zkušený projektový manažer, který bude vaší pravou rukou. Rozdělí práci týmu, určí priority a bude s vámi bleskově komunikovat a přinášet nové nápady.

Jsme lidští a hrajeme fér

Klienti o nás říkají, že jsme lidští. Mluvíme vaším jazykem, nikdy vás nezahltíme odborným žargonem, anglicismy ani prázdnými frázemi. Vždy budete vědět co a proč právě děláme. A pokud se nám něco nepovede, postavíme se k problému čelem.

Naše reporty jsou vždy aktuální

Reportujeme v programu Google Data Studio, který vám všechna data o kampaních zobrazí na jednom místě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na první pohled budete vědět, jak se vašemu marketingu daří. Ale nemusíte se obávat, stále platí, že reporty vám rád také vysvětlí projektový manažer.

Rádi říkáme ano, ale nebojíme se říct ne

Víme, že naším úkolem není slepě plnit vaše přání. Pokud si myslíme, že vaše plánovaná kampaň nebude fungovat, řekneme vám to a společně najdeme řešení. I kdyby to znamenalo méně práce pro nás.

Digitální marketing bez rizika

Co o nás říkají klienti?

 • Juraj Pisár

  Senior Digital manager Czech republic & Slovakia
  S Freshem spolupracujeme od roku 2017 a máme za sebou už desítky úspěšných kampaní. Digitální marketing společně řešíme od ročního plánu až po testování jednotlivých kreativ. Oceňuji flexibilitu celého Fresh týmu, jejich nadšení pro náš brand a zaměření na výsledky.
 • Iwona Burska

  Country Manager Czech Republic and Slovakia, TM TOYS
  Agentura Fresh je naším partnerem pomáhající nám převádět stále více marketingových aktivit do online světa. Na spolupráci oceňuji především samostatnost a flexibilitu agentury, schopnost pojmout celý online marketingový mix a proaktivní přístup ohledně marketingových trendů.
 • Martin Černý

  spolumajitel, proloznici.cz
  Po rozjezdu nového e-shopu jsme hledali partnera, který nám pomůže s jeho marketingem. Dlouhé roky nám dobře fungovala kamenná prodejna, ale s marketingem jsme téměř neměli zkušenosti. Fresh nám se začátky velmi pomohl. V současné době nám spravuje naše výkonnostní marketingové kampaně (Google Adwords, Sklik, Facebook Ads), díky kterým jsme úspěšní i v našem velmi konkurenčním oboru.  
 • Václav Janík

  zástupce jednatele, czech-server.cz
  V rámci našeho e-shopu cílíme hlavně na IT odborníky a firemní klientelu, které není úplně jednoduché zasáhnout prostřednictvím online marketingových kanálů. Fresh Services se to ale daří. Společnost převzala správu našich marketingových kampaní, rozšířila je o nové kanály a postupně se jí daří optimalizovat konverzní poměr jednotlivých kanálů, snižovat cenu za proklik u výkonnostních kampaní a celkově zvyšovat jejich výkonnost.
Praha Brno

Nastartujme společně váš on-line marketing!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

  Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.