Digitální marketing
bez rizika

Chcete, aby váš e-shop více vydělával? Rozjíždíte startup a hledáte spolehlivého partnera pro marketing? Hodilo by se vám více poptávek? Jsme tu pro vás.

 

Chápeme, že start nebo restart marketingu s novým partnerem je pro vás krok do neznáma. Proto nabízíme měsíc na vyzkoušení našich služeb. Až na konci pilotního období se rozhodnete, zda za naše služby zaplatíte. 

 

Když spojíme vaši znalost značky a naše patnáctileté zkušenosti ze stovek projektů, výsledkem bude kampaň, která vám přinese výsledky. Máme hlavu v oblacích, nohy pevně na zemi a vždy nasloucháme. 

Chci vás nezávazně vyzkoušet

Výsledky našich klientů

Návratnost e-shopových kampaní 1 500 %

Každá koruna, kterou e-shop Heaveshop investuje do kampaní v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, se vrátí patnáctinásobně.

Nárůst neplacené návštěvnosti o 66,1 %

Na webové stránky Bioderma si po několik měsících SEO našlo cestu o dvě třetiny návštěvníků více.

O 91 % levnější návštěvy

Psychoterapeutická klinika Adicare.cz platila za jednu návštěvu z reklam 7,2 Kč. Díky SEO jsme  přinesli další desítky tisíc návštěv, které po započítání všech nákladů stály klienta 0,7 Kč.

O 134 % více poptávek díky Google kampani

V roce 2021 jsme optimalizací Google kampaně pro značku Pirmagas více než zdvojnásobili počet poptávek. Cena za získání poptávky se navíc snížila na polovinu.

Proč právě my?

Jedna agentura je víc než pět freelancerů

Nejsme nejlevnější. Díky tomu vám můžeme nabídnout tým plný specialistů, kteří vytvářejí skutečný 360° marketing, od marketingové strategie až po testování jednotlivých reklam.  Kampaň řídí zkušený projektový manažer, který bude vaší pravou rukou. Rozdělí práci týmu, určí priority a bude s vámi bleskově komunikovat i přinášet nové nápady.

Jsme lidští a hrajeme fér

Klienti o nás říkají, že jsme lidští. Mluvíme vaším jazykem, nikdy vás nezahltíme odborným žargonem, anglicismy ani prázdnými frázemi. Vždy budete vědět, co a proč pro Vás právě děláme. A pokud se nám něco nepovede, postavíme se k problému čelem.

Naše reporty jsou vždy aktuální

Reportujeme v programu Google Data Studio, který vám všechna data o kampaních zobrazí na jednom místě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na první pohled budete vědět, jak se vašemu marketingu daří. Ale nemusíte se obávat, stále platí, že reporty vám rád také vysvětlí projektový manažer.

Prohlédněte si ukázkový report.

Rádi říkáme ano, ale nebojíme se říct ne

Víme, že naším úkolem není slepě plnit vaše přání. Pokud si myslíme, že vaše plánovaná kampaň nebude fungovat, řekneme vám to a společně najdeme řešení. I kdyby to znamenalo méně peněz pro nás.

Co o nás říkají klienti?

 • Juraj Pisár

  Senior Digital manager Czech republic & Slovakia
  S Freshem spolupracujeme od roku 2017 a máme za sebou už desítky úspěšných kampaní. Digitální marketing společně řešíme od ročního plánu až po testování jednotlivých kreativ. Oceňuji flexibilitu celého Fresh týmu, jejich nadšení pro náš brand a zaměření na výsledky.
 • Iwona Burska

  Country Manager Czech Republic and Slovakia, TM TOYS
  Agentura Fresh je naším partnerem pomáhající nám převádět stále více marketingových aktivit do online světa. Na spolupráci oceňuji především samostatnost a flexibilitu agentury, schopnost pojmout celý online marketingový mix a proaktivní přístup ohledně marketingových trendů.
 • Martin Černý

  spolumajitel, proloznici.cz
  Po rozjezdu nového e-shopu jsme hledali partnera, který nám pomůže s jeho marketingem. Dlouhé roky nám dobře fungovala kamenná prodejna, ale s marketingem jsme téměř neměli zkušenosti. Fresh nám se začátky velmi pomohl. V současné době nám spravuje naše výkonnostní marketingové kampaně (Google Adwords, Sklik, Facebook Ads), díky kterým jsme úspěšní i v našem velmi konkurenčním oboru.  
 • Václav Janík

  zástupce jednatele, czech-server.cz
  V rámci našeho e-shopu cílíme hlavně na IT odborníky a firemní klientelu, které není úplně jednoduché zasáhnout prostřednictvím online marketingových kanálů. Fresh Services se to ale daří. Společnost převzala správu našich marketingových kampaní, rozšířila je o nové kanály a postupně se jí daří optimalizovat konverzní poměr jednotlivých kanálů, snižovat cenu za proklik u výkonnostních kampaní a celkově zvyšovat jejich výkonnost.
Fresh tým

Kdo pro vás bude pracovat?

Marek Kříž
Managing Partner
773 522 245 kriz@freshservices.cz
David Mynář
Managing Partner
733 439 982 mynar@freshservices.cz
Radim Bílý
Head of Sales
733 575 277 bily@freshservices.cz
Aneta Velíšková
Junior Account manager
607 221 759 veliskova@freshservices.cz
Hanka Večerková
Social Ads Specialist
vecerkova@freshservices.cz
Petr Pluhař
Senior PPC specialista
pluhar@freshservices.cz
Adéla Gerhartová
Junior PPC specialistka
gerhartova@freshservices.cz
Petra Charvátová
Social Media Specialist
charvatova@freshservices.cz
Jste připraveni nastartovat marketing?

Domluvte si s námi schůzku

Napište nám e-mail office@freshservices.cz Nebo zavolejte +420 733 439 982

  Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.