Google Analytics 4
jsou konečně tady

Otázku, kdy přejít na Google Analytics 4, už Google vyřešil za nás. 1. července 2023 přestala současná verze Google Universal Analytics (UA) přijímat nová data. Ještě jste nepřešli? Pojďme se do toho pustit společně.

Chci Google Analytics 4
Google Analytics 4

Proč si pro nastavení GA4 zvolit nás?

V analytice se vyznáme

Máme více než 15 let zkušeností v oblasti analytiky kampaní a jsme pro mnoho našich klientů spolehlivým partnerem pro měření, hodnocení a optimalizaci marketingových aktivit.

Rychlá reakce, rychlé nastavení

Odpovíme vám do 24 hodin a analytiku kompletně nastavíme do jednoho týdne. Dostanete od nás přehledný protokol o provedené práci a v případě dotazů nebo nejasností technickou podporu.

Chráníme osobní data

Google Analytics 4 nastavíme kompletně v souladu s GDPR a zákony o cookies.

Balíčky služeb

Nastavení Google Analytics 4 pro webovou prezentaci

Vytvoříme a nasadíme Google Analytics 4 včetně měření konverzí a událostí, dostanete od nás všechny přístupy a také přehledný protokol všeho, co se měří.

 

Cena: 4 990 Kč bez DPH

Nastavení Google Analytics 4 pro e-shop

Pro e-shop je přesné měření návštěvnosti a tržeb zcela zásadní. Provedeme nastavení základní analytiky, měření objednávek a dalších událostí specifických pro e-shop.

 

Cena: od 8 990 Kč bez DPH

Školení osobně nebo online

Školení v rozsahu 150 minut vám poskytne základní přehled v používání Google Analytics 4 a webové analytiky obecně. Zjistíte, kde získávat užitečné informace, jak nasadit nové události a jak výsledky reportovat kolegům. Samozřejmostí je certifikát o absolvování a materiály v PDF (online) + tištěné (prezenční).

 

Cena prezenčně: od 9 000 Kč bez DPH do 5 účastníků

Konzultace s analytikem a řešení analytiky na míru

Google Analytics 4 je jen malým kouskem analytické skládačky, měření vašeho webu a businessu spolu s vámi rádi vyřešíme i komplexněji. Google Tag Manager, Microsoft Clarity, Power BI a další technologie nastavíme a využijeme tak, aby vám pomáhaly plnit vaše obchodní cíle.

 

Cena: 1 500 Kč bez DPH / hodina

Praha Brno

Nastavme společně Google Analytics 4!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.