Správa sociálních sítí

Bez nich se už nedá fungovat. Pro mnoho společností jsou nedílnou součástí marketingového mixu. Navrhujeme originální, kreativní obsah, který přitahuje nové sledující a umíme ho propojit s dobře nastavenou reklamou.

Od retailu po B2B

Na sociálních sítích se neprodávají jen sušenky a trička. My sítě spravujeme způsobem, který přináší výsledky i firmám cílícím na jiné firmy. Máme široký záběr sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok) a vytváříme obsah, který vaši cílovku baví a zajímá.

Kreativita i analytický přístup

Chcete poutavé fotografie, videa, infografiku nebo vtipné články? Žádný problém. Na základě dat zjišťujeme, co vaše publikum potřebuje a podle toho optimalizujeme a upravujeme naše výstupy.

Reklama, která přináší výsledky

Na organický dosah už dávno nelze spoléhat. Umíme proto pomocí placené reklamy dostat váš obsah k lidem, kterým je určený. Umíme reklamu v rámci sítě Facebook, Instagram, YouTube nebo TikTok.

Reporty a osobní přístup

K čemu je report, kterému nerozumíte na první dobrou? U našich reportů nepotřebujete být marketingovým specialistou. Jsou chytré, přehledné, jasné a vždy dostupné on-line. Zakládáme si ale i na osobním přístupu account managera nebo specialisty.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Kontaktujte nás

Zajímá vás, co děláme a co bychom mohli udělat pro vás?

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.