Správa sociálních sítí

Facebook, Twittter, LinkedIn, Instagram, TikTok, Pinterest… V dnešní době jsou sociální sítě pro mnoho společností nedílnou součástí marketingového mixu. Jednoznačně jsou pak klíčovým kanálem pro komunikaci, propagaci i budování značky. Využijme společně potenciálu, který sociální sítě přináší.

Chci nezávaznou konzultaci
Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí je komplexní proces, který zahrnuje mimo jiné strategické plánování, tvorbu obsahu, správu obsahu, monitorování vašich profilů a komunikaci s fanoušky.

Správa sociálních sítí

Když nám svěříte správu vašich sociálních sítí, můžete od nás očekávat

Strategii a plánování

Připravíme strategii, která bude přizpůsobena vašim cílům, cílové skupině nebo produktu. Vaši konkurenci podrobíme důkladné analýze a doporučíme vhodné platformy. Navrhneme obsahovou strategii kampaní, která zaujme vaše publikum.

Tvorbu obsahu

Připravíme kvalitní a relevantní obsah, který osloví vaši cílovou skupinu. Poutavý obsah na sociálních sítích (texty, foto, video, infografika atp.) pomůže zaujmout vaše publikum a budovat silnou značku.

Budování silných vztahů se zákazníky

Aktivně zapojíme vaše sledující a fanoušky. Budeme odpovídat na jejich dotazy a podněty, a vytvářet příležitosti pro diskuzi. Tím vám pomůžeme budovat silný vztah s vašimi zákazníky.

Správu a monitoring

Budeme se starat o denní správu vašich sociálních profilů – plánování příspěvků, reagování na komentáře a zprávy od vašich sledujících. Současně monitorujeme výkonu vaší kampaně a pravidelně sledujeme statistiky a analýzy. Děláme vše pro to, abychom zajistili, že vaše sociální sítě dosahují požadovaných výsledků.

Případové studie

Od kosmetiky k developerům a zpět

Umíme nastavit komunikaci velkým korporacím i drobným firmám. V minulosti nás vyhledaly kosmetické firmy, stavitelé velkých bytových domů, ale i majitelé malých e-shopů.

Pro nás není klient malý či velký, pro nás je klient i jeho zájem vždycky číslo 1.

Všechny případové studie
Praha Brno

Pusťme se společně do práce!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.