Hodně přes 100 000 000
odeslaných e-mailů

E-mailový marketing je jednou z nejefektivnějších a nejúčinnějších forem on-line komunikace s vašimi zákazníky a určitě by neměl chybět v žádném marketingovém mixu. Pomůžeme vám využít jeho potenciálu naplno a dosáhnout vynikajících výsledků.

Chci nezávaznou konzultaci
E-mailový marketing

Specializujeme se na e-mailingové strategie, tvorbu kampaní a jejich optimalizaci. S maximálním důrazem na individualizaci a personalizaci vám pomůžeme vytvořit účinné a cílené e-mailové kampaně, které zaujmou vaše zákazníky.

E-mailový marketing

Co můžeme nabídnout

Strategie e-mailingu

Společně s vámi se zaměříme na pochopení vašeho podnikání, cílové skupiny a obchodních cílů. Na základě toho vytvoříme strategii e-mailingu, která bude přesně reflektovat vaše potřeby a přispěje k dosažení vašich cílů.

Obsah je král (stále)

Navrhneme a vytvoříme atraktivní a vkusné šablony, které budou vizuálně oslovovat vaše zákazníky a podporovat vaši značku nebo produkt. Pomůžeme vám také s tvorbou relevantního a poutavého obsahu, který zaujme a přiměje příjemce k akci.

Segmentace & personalizace

Pomůžeme vám identifikovat cílové skupiny zákazníků a provést jejich segmentaci na základě demografických údajů, chování a preferencí. Díky personalizaci budete schopni posílat relevantní e-mailové zprávy, které zákazníky osloví na individuální úrovni.

Automatizace

Implementujeme automatizaci e-mailů, abyste mohli efektivně komunikovat s vašimi zákazníky v různých fázích jejich nákupního procesu nebo rozhodování.

Analytika a optimalizace

Monitorujeme výkonnost vašich e-mailových kampaní a poskytujeme vám důležité informace a statistiky. Na základě dat provádíme analýzy a navrhujeme optimalizace, které pomohou dosáhnout lepších výsledků a zvýšit konverze.

Praha Brno

Pusťme se společně do
e-mailingu!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.