Tisíce fotografií a stovky hodin videa

Potřebujete video představující vaší společnost nebo hezké produktové fotky? Zajímá vás obsah pro sociální sítě? Pro nás je tvorba obsahu téměř koníčkem a hravě to zvládneme.

Chci nezávaznou konzultaci
Produkce obsahu

V „digitálním světě“ je vizuální obsah na sociálních sítích a internetu obecně klíčovým faktorem pro zaujetí a hlavě zapojení vašich návštěvníků nebo sledujících. Pomůžeme vám vytvořit atraktivní a profesionální fotografie nebo videa, která osloví vaši cílovou skupinu a vytvoří vlnu pozitivních reakcí.

Produkce obsahu

Co můžeme nabídnout

Plánování obsahu

Pomůžeme vám připravit strategii obsahu pro sociální sítě nebo webové stránky, která odpovídá vašim cílům, hodnotám a potřebám. Společně identifikujeme klíčové zprávy a poselství, které chcete sdílet, a vytvoříme obsahový plán, který zajistí konzistentnost a přitažlivost vašich fotografií nebo videa.

Profesionální fotografie & video

Máme oko pro detaily a estetiku. Vytvoříme fotografie nebo videa, která vás budou reprezentovat a přitáhnou pozornost. Ať už jde o produkty, služby, portréty nebo akce, naše fotografie vás budou prezentovat v tom nejlepším světle.

Optimalizace pro sociální sítě

Rozumíme algoritmům sociálních sítí a jejich požadavkům na vizuální obsah. Optimalizujeme fotografie tak, aby se přizpůsobily požadavkům jednotlivých platforem a zajišťujeme, že budou vypadat naprosto úchvatně.

Záběry z dronu

Rádi pro vás připravíme poutavá a jedinečná videa z ptačí perspektivy. S využitím nejmodernějších technologií a naší kreativity dokážeme zachytit úchvatné a vzrušující záběry z výšky.

Praha Brno

Pusťme se společně do tvorby obsahu!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.