Zpět na případové studie

Analytika.net

Pro společnost ANALYTIKA s. r. o. jsme realizovali B2B e-commerce řešení na systému CS-Cart napojené na ERP systém Pohoda.

Navštívit web

Představení klienta

Společnost ANALYTIKA s. r. o. je předním českým obchodníkem s laboratorními chemikáliemi a laboratorním vybavením. Na trhu působí od roku 1991. Mezi její klienty patří výrobní podniky, laboratoře, univerzity a výzkumné instituce nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Naše řešení

Využili jsme e-commerce platformu CS Cart celosvětově využívanou k tvorbě rozsáhlých e-shopů, na které jsme vytvořili individuální šablonu dle námi připraveného grafického návrhu.

 

Kromě základních komponent CS Cartu jsme zakázkově doprogramovali moduly pro geolokaci a z ní plynoucí oddělení prodejního procesu pro české a zahraniční zákazníky, formulář pro vytvoření poptávky zakázkových organických a anorganických roztoků a vyhledávač dokumentů k jednotlivým produktům.

Naše řešení

Upravili jsme standardní objednávkový proces CS Cartu, aby umožňoval i zadání nezávazných poptávek a generování nabídek, které si může jejich příjemce jedním klikem vygenerovat do PDF. Rozhraní zákaznické zóny umožňuje také vyjednávání o nabídkách a jejich průběžnou úpravu ze strany klienta.

 

Informace o všech fázích obchodního procesu jsou synchronizovány s ERP Pohoda. Díky tomu má klient detailní přehled o skladové zásobě a zároveň veškeré informace o obchodních aktivitách na jednom místě.

Zaujala vás naše práce?

Kontaktujte nás!