Ochraňte svůj web za
6,50 Kč denně

Chcete, aby váš web na systému WordPress byl stále aktualizovaný a maximálně bezpečný pro vaše návštěvníky? Nechcete riskovat napadení nebo zavirování? Je pro vás stabilitafunkčnost a bezpečnost prioritou?

 

Pokud ano, tak přesně pro vás je určen náš program Fresh | CARE.

Vyzkoušet Fresh | CARE

100% bezpečnost
vám neslíbíme...

100% bezpečnost vám slíbit nemůžeme. To nemůže nikdo. Díky zkušenostem a ověřeným postupům však můžeme slíbit maximální možnou mírou zabezpečení vaší webové prezentace.

 

Redakční systém WordPress, který rádi používáme při tvorbě webů, je sám o sobě velmi bezpečný systém. To je jeden z mnoha důvodů jeho širokého rozšíření po celém světě.

 

Dle statistik ho v roce 2022 využívalo přes 800 miliónů webů. To je natolik výrazný tržní podíl, že se mnoha útočníkům vyplatí hledat v systému chyby a weby systematicky  a automatizovaně napadat.

 

Pro zajištění maximální bezpečnosti je třeba poctivě a pravidelně řešit aktualizace, kontrolovat funkčnost a monitorovat podezřelé aktivity.

 

Váš web ochráníme za 199 Kč měsíčně.

Co děláme v rámci programu Fresh | CARE

Monitorujeme

Důkladně nastavíme zabezpečení a nepřetržitě monitorujeme podezřelé chování v rámci webové prezentace a pokusy o neoprávněné přihlášení.

Aktualizujeme

Pravidelně aktualizujeme redakční systém, použité pluginy, šablony a další doplňky. Současně řešíme vzájemnou kompatibilitu a bezpečnost všech aktualizací.

Předcházíme problémům

Díky monitoringu předcházíme potencionálním problémům a většinu hrozeb odhalíme dříve, než dojde k napadení webové prezentace.

Šetříme peníze

Obnova napadeného webu ze zálohy nemusí vždy problém vyřešit. Velmi často bývají napadeny i zálohy a kompletní oprava webu může trvat i několik dní.

Reportujeme

O tom co děláme máte vždy přehled. Každý měsíc zasíláme podrobným report se souhrnem provedených činností a úprav vaší webové prezentace.

Zásadnější zásah do webu? Žádný problém.

Bude-li aktualizace zásadnějšího charakteru a budete-li potřebovat rozsáhlejší zásah do webu, rádi vám s tím pomůžeme. Cenu zásahu vám stanovíme na míru dle odhadované časové náročnosti. V drtivé většině případů se však bez mimořádných zásahů obejdete.

Praha Brno

Domluvte si s námi schůzku

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.