Zpět na případové studie

SKP Partner

Pro společnost HENKEL jsme realizovali multi-vendor e-commerce řešení jako podporu pro stávající provozovatele kadeřnických salónů, kteří využívají produkty značek Schwarzkopf Professional a Authentic Beauty Concept.

Představení klienta

Společnost Henkel působí na celém světě se svými předními inovačními značkami a technologiemi ve třech divizích: Adhesive Technologies (Lepidla a technologie), Beauty Care (Kosmetika) a Laundry & Home Care (Prací a čisticí prostředky).

Naše řešení

Využili jsme e-commerce platformu CS Cart v nejvyšší možné konfiguraci Multi-Vendor Ultimate. Tuto platformu rádi využíváme k realizaci velkých e-commerce řešení, a to hlavně z důvodu maximální stability a mnoha možností rozšíření a úprav.

 

Konfigurace Multi-Vendor Ulitmate umožňuje provoz téměř neomezeného množství e-shopů, které sdílí jednu databázi produktů, a je možné jejich obsah spravovat centrálně z jedné administrace.

 

Toto řešení přináší obchodním partnerům společnosti Henkel možnost snadno proniknout do oblasti e-commerce s minimálním úsilím.

Zaujala vás naše práce?

Kontaktujte nás!