Rok 2014 ve Fresh Services

30. 12. 2014 Aktuálně Reference

Na konci roku vždy rád bilancuji, vzpomínám co jsme za ten rok stihli udělat, co nestihli a říkám si co v tom dalším roce uděláme lépe. Musím říct, že rok 2014 byl pro mě a naší agenturu Fresh Services ohromný! Pokud Vás to zajímá, podívejte se s námi na to nejpodstatnější z roku 2014 a na to, co nám dal.

100+ nových webů

Za rok 2014 jsme spustili více než 100 nových webů pro naše klienty. Vděčíme tomu primárně dobře nastaveným procesům, prototypování, zefektivnění návrhu grafiky, novému CMS (dnes už ve verzi 2.2) a dalším mnoha vylepšení, na kterých pracujeme poslední roky. Díky tomu jsme schopni tvořit ještě kvalitnější a bezpečnější weby v kratších termínech. Nejzajímavější weby z naší dílny za uplynulý rok jsou například:

NaVackove.cz – Web pro developerský projekt společnosti Metrostav Development nabízející stovky bytů na Praze 3

navackove1
Metrostav Facility.cz – Web společnosti Metrostav Facility
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.44.18
novapalmovka.cz – Web pro developerský projekt společnosti Metrostav Development.
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.45.50
www.adpraha.cz – Prodejce vozů Škoda.
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.47.10
MrElastik.cz – Nový projekt DjMersi – frontmana skupiny Děda Mládek Illegal Band.
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.48.29
BohatySirotek.cz – Charitativní projekt, kterého je Fresh Services partnerem.
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.48.52
TelsetTrading.cz – Web telekomunikační společnosti působící na českém trhu od roku 1993.
Snímek-obrazovky-2014-05-28-v 8.11.48-1024x723
NikdySingle.cz – Web seznamky, která je zcela jiná než všechny ostatní!
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 16.54.13
Toto je pár webů, které se mě osobně líbí a jsem na ně opravdu pyšný!

Nové posily do týmu

V roce 2014 se rozšířilo naše obchodní, vývojové,konzultantské i grafické oddělení. Našli jsme spoustu nových, skvělých, kreativních a spolehlivých lidí se kterými je opravdu radost pracovat. V průběhu roku jsme přivítali mezi sebou Davida, Lukáše, Pavla, dalšího Lukáše, Katku a Bohouše. I díky tomu jsme schopni odbavovat více požadavků našich klientů a plnit veškerá přání v dřívějších termínech. Jen se obávám, že nám už opět nebude stačit velikostí naše kancelář…

Nové produkty a služby

Letos jsme pracovali primárně na nové verzi našeho CMS, které je již ve verzi 2.2 takřka definitivně hotové. Je plné vychytávek typu Drag and Drop, multiuploadu, intuitivních nastavení a prostě se báječně ovládá a navíc skvěle vypadá. Však posuďte sami na screenshotu níže:
Snímek obrazovky 2014-12-30 v 17.03.36

Vzdělání, konference

V uplynulém roce jsme přečetli nesčetné množství knih, které zcela zaplnili naši firemní knihovnu. Zúčastnili jsme se mnoha školení a konferencí jako například školení SEO, školení Google Analytics, PHP konference v Brně, Digital Summit, Konference Bohatý Sirotek o telefonování a dalších mnoho networkingových snídaní, veletrhů a setkání. Určitě jsme se mnohde viděli! 😉
Kromě toho jsme začali letos pořádat vlastní školení pro naše klienty. Zatím šlo o pilotní projekty, které byly pro naše klienty zcela zdarma a byly přivítány s odezvou, kterou jsme vůbec nečekali. Ve školení budeme pokračovat a naše úspěšné SEO školení budeme jistě brzy opakovat.

Rok 2015?

Od ledna nastupují do našeho týmu další 2 lidé, na které se všichni těšíme. Růst tím zdaleka nekončí a posily budeme hledat v průběhu celého roku 2015. V roce 2015 budeme nadále produkovat kvalitní, pěkné a uživatelsky přívětivé webové stránky, kterých by mělo být zase o něco více než letos. K tomu pro naše stávající i nové klienty připravujeme nové balíčky marketingových služeb, které zrychlí a zefektivní start webových stránek a pomohou prodejům. Aby toho nebylo málo během ledna vám představíme nový web a odhalíme faceliftované logo a nový korporátní design. Rok 2015 bude ohromný! Těšíme se na nové výzvy a třeba se potkáme na některé z budoucích konferencí či veletrhů! Děkujeme, že jste s námi.