Získali jsme certifikaci Google Partner!

Dnes ve Freshi slavíme, protože naši práci ocenil samotný Google. Podařilo se nám totiž získat certifikaci Google Partner, která je oficiálním potvrzením, že Vaše kampaně na Googlu jsou u nás v dobrých rukou.
Co jsme museli k získání certifikace splnit?

 1. Složit znalostní zkoušky – a nebyl to žádný základní AdWords testík. Náš specialista strávil desítky hodin přípravou a pořádně se u zkoušek zapotil 🙂
 2. Mít dlouhodobě vysoký výkon kampaní – Google pozorně sleduje, jak si kampaně vedou a uznal, že ty naše mají dlouhodobě rostoucí kvalitu. V praxi to znamená, že se naše práce klientům vyplatí.
 3. Pracovat s vysokými rozpočty – několikanásobně jsme překročili minimální požadavek Googlu na rozpočty, protože spravujeme rozsáhlé kampaně

Cesta k certifikaci tedy nebyla vůbec jednoduchá, ale výsledek stojí za to. Můžete si být jistí, že spojíme teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi a pomůžeme Vám naplánovat účinnou kampaň nebo dát novou energii už rozběhnuté inzerci.
Pokud také chcete najít nové zákazníky na internetu, napište nám základní informace o svém podnikání na ppc@freshservices.cz, domluvíme si schůzku a připravíme Vám podrobný plán online marketingu.

David Mynář

David Mynář

V roce 2014 nastoupil do Freshe jako junior, od roku 2019 je jedním z partnerů. Webová analytika, strategie a práce s daty jsou jeho největší specializací. Vede celé naše marketingové oddělení.

Přihlaste se k odběru novinek

  Problém s cookie lištami se vrací. V roce 2022 je budete muset implementovat všude

  Nařízení GDPR způsobilo v roce 2018 v marketingových týmech paniku a webmasteři hromadně oprašovali a […]

  Číst více

  Máte chatbota na Facebooku? Připravte se na přísnější pravidla a nepřesné cílení

  Chatbotům a jejich tvůrcům nadělil Facebook nepříjemný vánoční dárek. Od 16. prosince začínají ve všech […]

  Číst více