10 let a pořád Fresh! Jak šel čas s tvorbou webů….

21. 11. 2017 Aktuálně O nás Reference

21.11.2017 oslaví Fresh své 10. narozeniny!
Za 10 let existence jsme zprovoznili stovky webových stránek, pomohli vyrůst stovkám našich klientů, zřídili a spravovali tisíce e-mailových schránek, vybudovali vlastní cloudový server hosting… Zkrátka jsou za námi desítky tisíc odpracovaných hodin, které jsou vidět! Podívejte se na krátkou rekapitulaci „jak šel čas“ ve Freshi…
 
 

Rok 2007 – takhle vypadal náš web, když jsme založili firmu v roce 2007, naše agentura tehdy byla o 4 lidech z nichž 3 v té době ještě studovali…
fs1
… a takto vypadaly některé z prvních webů naší produkce (slušné retro, že ? :-))…
2 oraz
Vtipné na tom je, že oba tyto weby v původní verzi běží do dnes!
… prostředí, ve kterém se spravovaly naše první weby (ano už v roce 2007 měly naše weby redakční systém)…
cms1-2 cms1
Jak šel čas, naše agentura nabírala další lidi, rozšiřovala portfolio služeb a měnila i svůj web… Černo-oranžový jsme začali používat v roce 2009. V té době jsme se spojili s celým odcházejícím kreativním týmem z agentury Fenomén a kromě webů jsme se věnovali věrnostním programům nebo produkci eventových akcích:
2009
V roce 2010 přišlo výrazné rozšíření nabídky služeb včetně dalšího webu. Bylo to období, kdy jsme toho dělali opravdu hodně a náš záběr byl z dnešního pohledu až moc široký:
2011
Další web jsme spustili v roce 2012, kdy jsme se po 5 ti letech rozhodli pro návrat zpět „ke kořenům“ a specializovat se pouze na webdesign:
2012Další web jsme spustili na naše 7. narozeniny v roce v roce 2014. Při té příležitosti jsme udělali i rebrand našeho loga. Z Fresh Services se stal Fresh – digitální agentura.

A konečně zatím poslední 6. web jsme spustili letos. V roce 2017 k 10. výročí naší agentury. A myslíme si, že je opravdu nejlepší.
Co na něj říkáte?

 
Jak šel čas, změnily se i weby, které jsme produkovali pro naše klienty, podívejte se na výběr webů z posledních 2 let:
navackove2 navackove1

A takto vypadá naše poslední CMS 4. generace. Co má společného s první verzí na začátku článku? Jen modrou barvu…
cms2.2
Od roku 2017 jsme také začali aktivně tvořit weby na WordPressu.
Bylo to ze 2 důvodů:
1) Čím dál tím více to po nás vyžadovali sami klienti, kteří chtěli mít větší svobodu a do budoucna případně možnost změnit agenturu.
2) WordPress se po letech vývoje dostal do fáze, kdy jsme vyhodnotili, že za určitých podmínek na něm lze stavět weby s minimálním bezpečnostním rizikem. Upravili jsme si tak WordPress pro naše účely, nejde jen o běžnou instalaci, kterou stáhnete z internetu. Jde o upravenou verzi s lepším zabezpečením a lepší možností personifikace na míru. Na tomto novém systému jsme letos postavili již několik desítek nových webů ku spokojenosti naší i našich klientů.
 
V roce 2018 nás čeká mnoho nových  výzev. Dále budeme rozšiřovat náš kreativní tým, abychom byli schopni nejen skvěle exekutivně řešit kampaně našich klientů, ale chceme je pro klienty z větší části sami navrhovat a připravovat. Od ledna rozšíříme nabídku našich snídaní a školení a také chceme více začít komerčně nabízet naše skvělé řešení FreshCloud. A pokud porosteme tak jako doposud, tak nás brzo nemine i další stěhování.
Buďte s námi!