Každá obec má svůj příběh. Vyprávějme ho
společně!

Informace dohledatelné do minuty, on-line rezervace na úřad, platba místních poplatků pomocí platební brány, nízké provozní náklady. To je jen pár výhod webové prezentace od nás!

Chci nezávaznou konzultaci
Webová prezentace pro města a obce

V dnešní době je profesionálně zpracovaná webová prezentace nezbytností a najít spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci stále složitější. Specializujeme se na tvorbu webů pro města a obce na míru, které odpovídají jedinečným potřebám občanů i samospráv.

 

K realizaci používáme osvědčené systémy a postupy a díky tomu je naše práce efektivnější a flexibilnější.

Webová prezentace pro města a obce

Jak to celé probíhá?

Analýza a vstupní studie

Provedeme podrobnou vstupní analýzu, abychom pochopili přesné požadavky vaší obce nebo města. Zajistíme dotazníkové šetření, díky kterému můžeme přizpůsobit tvorbu prezentace požadavkům a konkrétním potřebám občanů.

UX a grafické zpracování

Na základě vstupní analýzy připravíme aktivní model webové prezentace a vytvoříme jedinečný a esteticky přitažlivý design, který bude odpovídat identitě obce nebo města. Rádi zajistíme aktuální fotografie obce, video nebo záběry z dronu.

Kódování a programování

Grafické zpracování převedeme do HTML a CSS a nasadíme redakční systém WordPress. Připravíme rozhraní pro úřední desku nebo napojíme na platební bránu pro platby místních poplatků.

Maximální bezpečnost

Webovou prezentaci maximálně zabezpečíme proti kyberútokům. Po spuštění se staráme o systémové aktualizace a udržujeme prezentaci v nejlepší formě.

Doména, webhosting, e-mailové adresy

Pro webovou prezentaci zajistíme správu domén, webhosting, VPS nebo vyhrazený server. Máme vlastní technické zázemí na nejmodernější úrovni s garantovanou dostupností.

Zákaznická péče po spuštění projektu

Úspěšným spuštěním projektu naše spolupráce nekončí. Rádi vám pomůžeme s aktualizací obsahu, rozšiřováním funkčnosti nebo školením pro vás i vaše kolegy.

Praha Brno

Pusťme se společně do nového webu!

Zavolejte nám +420 773 522 245 Pošlete e-mail office@freshservices.cz Zastavte se
Fresh Services, s.r.o.
U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

    Jeden telefon nebo jedna schůzka může váš byznys vystřelit o několik pater nahoru.