Bohatý Sirotek: Seminář JAK USPĚT V PODNIKÁNÍ – Můj příběh – JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU

20. 9. 2014 Akční nabídky Reportáže z akcí, konference, školení

Jako partneři projektu Bohatý Sirotek si dovolujeme naše klienty a širokou veřejnost pozvat na seminář JAK USPĚT V PODNIKÁNÍ – Můj příběh – JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU, který se koná v sobotu 18. 10. 2014 od 12:30 do 18:00 v Hotelu DIPLOMAT (Evropská 15, Praha 6). Pro naše klienty zajišťujeme slevu 30% z ceny vstupného.

Pozvánka:
Vážení příznivci Bohatého sirotka,
srdečně Vás zveme na další odborný seminář charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. Tentokrát se můžete těšit na ryze podnikatelské téma. Jedním ze dvou standardů projektu Bohatý sirotek je vysoká úroveň hostů, kteří se v rámci cyklu charitativních seminářů představují, tím druhým neméně důležitým je pak fakt, že se nám daří neustálé zvyšovat prestiž těchto událostí a tím Vám nabízet zajímavější témata a hosty – máme tak velkou radost, že se nám to podařilo i nyní posunout hranice projektu, jelikož hosté, kteří přijali naše pozvání tvoří opravdu hvězdnou sestavu – „Jak uspět v podnikání“ Vám prozradí a budou demonstrovat na svém příběhu jedni z nejúspěšnějších českých podnikatelů současnosti – je nám velkou ctí Vás pozvat na seminář s Milanem Zavadilem a Martin Hausenblasem na téma „JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU“.
Vzdělávejte se od těch nejlepších, od lidí z praxe. V rámci konceptu Bohatý sirotek dostanete za 1/10 ceny běžných školení typy jak uspět a navíc svojí účastí pomáháte.
NEJLEPŠÍ SEMINÁŘ O PODNIKÁNÍ
Kterým navíc pomáháte | Za 1/10 ceny těch běžných
CHCETE ZVÝŠIT SVOJE VÝDĚLKY?
Pomůžeme vám zvýšit úspěšnost!
Dáme Vám know how jak na to!
Seminář JAK USPĚT V PODNIKÁNÍ – Můj příběh – JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU se koná
v sobotu 18. 10. 2014 od 12:30 do 18:00 v Hotelu DIPLOMAT (Evropská 15, Praha 6)
Registraci na seminář provádějte zde :
http://www.bohatysirotek.cz/