Co od PPC reklamy očekávat a jak do ní správně investovat?

Akční nabídky Aktuálně GoodyGoody téma Marketing, SEO, PPC, sociální sítě Školení

Ve středu, 2. 3. 2016 se letos již podruhé setkáme na business snídani v Impact Hub na Smíchově. Snídaně bude jako vždy hravá a zdravá a ukážeme si, jak správně investovat do PPC reklamy. Pokud jste mírně pokročilý inzerent a chcete v souvislostech lépe pochopit, co od PPC reklamy očekávat a jak do ní správně investovat, budeme se na Vás těšit. 
A jaký je program zdravé a hravé Fresh snídaně?
Od 9:30 pro Vás bude připravena zdravá snídaně, při které se seznámíme se základy fungování PPC reklamy. Vysvětlíme si, jak investovat do PPC reklamy, jak vytvořit funkční inzerát a kdy uvažovat nad reklamou na sociálních sítích. Dále prodiskutujeme:

  • proč investovat do PPC reklamy, co je možné, a co není
  • základy fungování PPC reklamy, jak správně kampaně nastavit
  • vyhledávání, obsahová síť, video
  • reklama a Facebooku,
  • srovnání s klasickou PPC reklamou
  • mýty a fakta

Během coffee breaku od 10:45 bude prostor pro vaše dotazy a vzájemné seznamování / networking, proto si s sebou nezapomeňte vzít vizitky!
Cena: 300,- Kč 
Jak rezervovat místo? Je to snadné…

Kapacita snídaně je omezená, prosíme o rezervaci do 1.3.2016.
Těšíme se na Vás!

Radim Bílý
Ve Freshi je od roku 2015 a má na starosti obchodní oddělení Freshe. Také jeho zásluhou je navázání spolupráce s klienty jako TM Toys, Hospodářská komora, Corinthia Hotels a mnoha desítkami rodinných společností a start-upů. Na blogu nejčastěji píše o marketingové strategii a e-commerce, které jsou jeho největší hobby.